استراماچونی: استقلال جزو سه تیم پرطرفدار آسیاست، لِتو یاری زیادی به من خواهد نمود

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال دلیل انتخاب سباستین لتو به عنوان دستیارش را تشریح کرد.

استراماچونی: استقلال جزو سه تیم پرطرفدار آسیاست، لِتو یاری زیادی به من خواهد نمود

به گزارش خبرنگاران، در هفته های اخیر، سباستین لِتو مهاجم پیشین کاتانیا کار در رده جوانان تیم های رم، اینتر و ادوینزه را دارد، چالش حرفه ای جدیدی را پذیرفت و به عضویت کادرفنی آندره آ استراماچونی در تیم استقلال تهران درآمد.

استراماچونی در گفت وگو با سایت توتو مرکانو وب ایتالیا گفت: در مورد یکی از مهمترین باشگاه های آسیا که جزو سه تیم پرطرفدار این قاره است، صحبت می کنیم. آنها به دنبال بازسازی چرخه ای مهم پس از 6 سال ناکامی در کسب موفقیت هستند.

وی در مورد چرایی انتخاب لِتو به عنوان دستیارش هم گفت: سباستین را دو فصل کنار خودم در تیم پاناتینایکوس یونان داشتم، او در زمین یک رهبر بود و به من یاری زیادی کرد. بعد از آن هم ما با یکدیگر در تماس بودیم.

سرمربی 43 ساله استقلال توضیح داد: سباستین فصل گذشته به دوران بازیگری اش خاتمه داد و می دانستم که مدرک مربیگری اش را هم در کاتانیا گرفته است. لِتو یاری زیادی به من در استقلال خواهد نمود.

سباستین لِتو 32 ساله که سابقه بازی در تیم های المپیاکوس، پاناتینایکوس و کاتانیا را دارد، بین سال های 2007 تا 2009 عضو تیم لیورپول بود، هرچند فرصت بازی در این تیم انگلیسی را پیدا نکرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استراماچونی: استقلال جزو سه تیم پرطرفدار آسیاست، لِتو یاری زیادی به من خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: استقلال جزو سه تیم پرطرفدار آسیاست، لِتو یاری زیادی به من خواهد نمود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید