به سرمربی تیم اولتیماتوم نداده ام

سعید نجاریان در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره تساوی تیم فوتسال شهروند ساری مقابل مس سونگون در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال گفت: بازی سنگینی بود ولی متاسفانه نتوانستیم مثل خیلی از مواقع از گل زده خودمان حفاظت کنیم. به سادگی و با کم تجربگی در دقیقه پایانی گل مساوی را خوردیم و برد را از دست دادیم. البته مس تیم بزرگی است و تشکیلات قدرتمندی دارد. برای این تیم احترام زیادی قائلم بخصوص اینکه آنها نماینده ایران در آسیا هستند و وظیفه همه است که از این تیم حمایت نمایند.

به سرمربی تیم اولتیماتوم نداده ام

مدیرعامل باشگاه شهروند درباره اینکه مشکل این تیم را چه می داند، تاکید نمود: هر سرمربی که می آید تدابیر تاکتیکی خاص خودش را اتخاذ می نماید. بازیکنان باید خودشان را با دستورات تاکتیکی وفق بدهند. من از رضا لک (سرمربی تیم شهروند) کاملا راضی هستم و از او حمایت می کنم.

نجاریان در پاسخ به این سئوال که آیا به کادر فنی تیم اولتیماتومی داده اید؟ یادآور شد: خیر به سرمربی اولتیماتوم نداده ام ولی بازیکنان باید خودشان را با شرایط سرمربی وفق بدهند و نتایجی که به دست آمده را جبران نمایند. تا الان هم شرمسار طرفداران هستیم. تیم باید در مسابقات بعدی جبران مافات کند.

مدیرعامل باشگاه شهروند در انتها درباره گلایه سرمربی تیم مس مبنی بر تهدید مهدی جاوید از سوی طرفداران شهروند پیش از بازی دو تیم و بازگرداندن این بازیکن از قائم شهر، تاکید نمود: در جریان این موضوع نیستم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "به سرمربی تیم اولتیماتوم نداده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به سرمربی تیم اولتیماتوم نداده ام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید