دست نشان: نتایج مان بد نیست اما باید بهتر شویم، تراکتورسازی 20 بازیکن در حد تیم ملی دارد!

نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: نتایجی که در هفته های اخیر به دست آورده ایم بد نیست، اما باید بهتر از این باشیم.

دست نشان: نتایج مان بد نیست اما باید بهتر شویم، تراکتورسازی 20 بازیکن در حد تیم ملی دارد!

نادر دست نشان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره تساوی بدون گل تیم سپیدرود مقابل ذوب آهن در هفته بیست و چهارم لیگ برتر گفت: با توجه به اینکه ذوب آهن این روزها هم در لیگ و هم در آسیا نتایج خوبی می گیرد، بچه ها با هوش شان پیروز شدند مقابل این تیم یک تساوی به دست آورند. فکر می کنم بازیکنان ما با این بازی هایی که از خودشان به نمایش می گذارند، لایق این هستند که در لیگ برتر ماندگار شویم. تماشاگران مان هم که به اصفهان آمده بودند، هم در جریان بازی و هم بعد از آن، از بچه ها راضی بودند. طبیعتاً وقتی رضایت طرفداران به دست می آید، نشان دهنده این است که سپیدرود فوتبال خوبی بازی می نماید، اما هنوز از نظر نتیجه احتیاج به عملکرد بهتر و کسب امتیازات بیشتر داریم.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد مشکل سپیدرود در خط دفاع کم کم رو به بهبود بوده است، گفت: بله صد درصد یکی از مسائل ما راحت گل خوردن تیم مان بوده است و بچه ها در مسائل دفاعی خصوصاً روی ارسال ها از خودشان ضعف نشان می دادند. در حال حاضر کوشش می کنیم تا این مشکل را به حداقل برسانیم. اگر دقت کنید در بازی با ذوب آهن هم واقعاً کنترل مهاجمان حریف کار بسیار سختی بود که بچه ها توانستند به خوبی از پس آن بربیایند و این موضوع واقعاً ما را امیدوار کرد.

پس از بازی با ذوب آهن نسبت به عدم انجام بازی جوانمردانه از سوی قاسم حدادی فر معترض بودید و یک روز بعد از این بازی او بابت آن اتفاق از شما عذرخواهی نموده است. سرمربی تیم سپیدرود در واکنش به طرح این موضوع گفت: واقعیت این است که بچه های ما تمارض نکردند. در یکی از صحنه ها ارسلان مطهری با پا بازیکن ما را زد، ولی حدادی فر توپ را برداشت و به سمت دروازه مان رفت. حتی بعد از بازی با مطهری هم صحبت کردم. او خودش می دانست که پای بازیکن ما را زده است. به هرحال مهم این است که نباید بازیکنان ذوب آهن بعد از آن حرکت برای گل زدن به سمت دروازه ما می رفتند. حدادی فر از همه لحاظ الگوست و من او را کاملاً قبول دارم. این بازیکن از نظر فنی فوق العاده است و از نظر اخلاقی هم بسیار مورد قبول است، اما بازیکنان ما کلاً چهار بار روی زمین افتادند که تمام آنها هم به خاطر مصدومیت بود.

دست نشان ادامه داد: من بعد از بازی هم گفتم که اگر کسی فکر نموده است بازیکنان ما وقت تلف نموده اند، معذرت خواهی می کنم، ولی واقعیت این است که ربیع زاده مصدومیتی از قبل داشت و به همین خاطر روی زمین افتاد و بازیکنان دیگرمان هم به خاطر ضربات بازیکنان حریف به زمین افتادند. در هر صورت ما جزو یک خانواده هستیم و از حدادی فر انتظار داشتم توپ را به بیرون بزند. الان هم از بزرگی این بازیکن است که معذرت خواهی نموده و از او بابت این کارش تشکر می کنم. امیدوارم حدادی فر در ادامه فوتبال خود هم مانند قبل پیروز و درخشان باشد.

وی در خصوص کمبود بازیکن در تیمش عنوان نمود: من از آن دسته از آدم ها و مربیانی نیستم که بخواهم توپ را در زمین کمبود یار بیندازم. به هرحال این مسئولیتی است که قبول کردم و باید بدانم که نه می توانم بازیکن جدیدی اضافه کنم و نه کار خاصی انجام دهم. باید با همین نفرات، تفکراتی را پیاده کنم که نتیجه بگیریم. الان هم راضی ام، ما چهار تساوی و یک شکست مقابل پرسپولیس صدرنشین داشته ایم. نتایج مان بد نیست، اما باید بهتر از این باشیم.

دست نشان در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل تراکتورسازی که تیم پُرمهره ای است، گفت: تراکتورسازی یکی از کامل ترین تیم های سال های اخیر خود را دارد. این تیم سه کاپیتان تیم ملی و شاید 20 بازیکن دیگر در حد تیم ملی دارد. خارجی های این تیم هم کیفیت بسیار خوبی دارند و در حد بازیکنان ملی پوش ما هستند. به هرحال ما تمام کوشش مان را خواهیم کرد تا بتوانیم مقابل تراکتورسازی فوتبال خوبی ارائه کنیم و امتیاز بگیریم. مطمئناً ما در رشت تنها نیستم و با توجه به نتایج هفته های اخیرمان، طرفداران به استادیوم خواهند آمد و انگیزه خوبی به بچه ها خواهند داد. قطعاً طرفداران تراکتورسازی هم به استادیوم می آیند و امیدوارم بازی خوبی را بتوانیم انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دست نشان: نتایج مان بد نیست اما باید بهتر شویم، تراکتورسازی 20 بازیکن در حد تیم ملی دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دست نشان: نتایج مان بد نیست اما باید بهتر شویم، تراکتورسازی 20 بازیکن در حد تیم ملی دارد!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید