صادق بارانی: طاهرخانی مدرسه اش دیر شده بود و فحاشی می کرد، پرسپولیسی ها جنبه نداشتند

صادق بارانی، هافبک تیم فوتبال سایپا با کنایه هایی عجیبی خطاب به بازیکنان پرسپولیس به تشریح اتفاقات انتها بازی پرداخت.

صادق بارانی: طاهرخانی مدرسه اش دیر شده بود و فحاشی می کرد، پرسپولیسی ها جنبه نداشتند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، صادق بارانی، هافبک تیم فوتبال سایپا در خاتمه دیدار تیمش مقابل پرسپولیس و اتفاقات حاشیه ای خاتمه بازی گفت: اول از همه خوشحالم که یک امتیاز از پرسپولیس گرفتیم، چون آنها به فینال آسیا رفته اند. با این حال بعد از گلی که به آنها زدیم، انگار به بازیکنان پرسپولیس کمی فشار آمده بود. آن بازیکن کوچک و قد کوتاه آنها که اسمش را هم نمی دانم (طاهرخانی) الفاظ زشت و رکیکی به بازیکن ما گفت. خلیل زاده هم به جای اینکه مقابل او را بگیرد، دو فحش هم خودش روی آن گذاشت و شروع درگیری از همین جا بود.

وی ابتدا در پاسخ به این سؤال که این فحاشی ها به چه کسی انجام شده، نام محمدرضا سلیمانی را به زبان آورد و سپس با سؤال دیگری از سوی خبرنگاران روبرو شد که گویا سلیمانی پس از گل به سمت نیمکت پرسپولیس رفته است، گفت: این یک اتفاق طبیعی است. پرسپولیس به فینال آسیا رفته و بازیکن گل زده که خوشحالی می نماید. هر بازیکنی بود شاید بیشتر از این هم خوشحالی می کرد و نمی توان به محمدرضا گله کنیم، اما اینکه جنبه این را ندارند که ما یک امتیاز از آنها بگیریم، یک چیز دیگر است. ما که از یک امتیاز دریافت ناراحتیم، چون با بازی ای که انجام دادیم می توانستیم سه امتیار با بگیریم، اما آنها جنبه نداشتند و بی احترامی کردند. از آن طرف هم فکر می کنم این بازیکن بچه و کوچک آنها، طاهرخانی مدرسه اش دیر شده بود و یک مقدار عصبانی شد که بی احترامی کرد و فکر می کنم این اتفاق خوب نیست.

هافبک تیم فوتبال سایپا در واکنش به این مسئله که او همیشه مقابل پرسپولیس جنجال ساز است و سال گذشته هم مقابل پرسپولیس اخراج شد و با طرفداران درگیری پیدا کرد، اعلام نمود: درست است، اما این دفعه من کاری نکردم. اکنون هم سه چهار نفر از من پرسیدند که سعی کردم در کمال آرامش بازی خودم را انجام دهم و به تیمم یاری کنم، اما متأسفانه اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد.

بارانی در پاسخ به این سؤال که آیا او در درگیری های خاتمه بازی مقابل رختکن دو تیم هم شرکت داشت یا نه، گفت: نه من نبودم.

در خاتمه هم یکی از خبرنگاران در واکنش به طعنه های صادق بارانی به حمیدرضا طاهرخانی از او پرسید که خودت کلاس چندمی که بازیکن سایپا به این سؤال خندید!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صادق بارانی: طاهرخانی مدرسه اش دیر شده بود و فحاشی می کرد، پرسپولیسی ها جنبه نداشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادق بارانی: طاهرخانی مدرسه اش دیر شده بود و فحاشی می کرد، پرسپولیسی ها جنبه نداشتند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید