ضرب الاجل اتحادیه جهانی به ایران برای برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی؟

بعد از سفر سرپرست فدراسیون کشتی به سوئیس و دیدار با نناد لالوویچ، گفته می گردد اتحادیه جهانی تاکید نموده که انتخابات فدراسیون ایران در یک ماه برگزار گردد.

ضرب الاجل اتحادیه جهانی به ایران برای برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در هفته گذشته بهروز نعمتی برای دیدار با رئیس اتحادیه جهانی راهی سوئیس شد و جلسه ای با نناد لالوویچ داشت. بعد از این نشست، سرپرست فدراسیون کشتی اعلام نمود که مدال طلای محمدباقر یخ کشی به او بازگردانده خواهد شد و خانم ادیت نیز از سوی این اتحادیه با محرومیت روبرو می گردد.

وی همچنین تاکید نمود که در این جلسه صحبت هایی در خصوص انتخابات فدراسیون با لالوویچ داشته اند و نعمتی گزارشی از وضعیت موجود دراین خصوص به لالوویچ داده است.

روز گذشته نیز در خبری اعلام شد که رئیس کمیته ملی المپیک ایران با لالوویچ در سوئیس دیدار نموده است. سیدرضا صالحی امیری بعد از این جلسه اعلام نمود که به رئیس اتحادیه جهانی اعلام نموده انتخابات فدراسیون کشتی در سه هفته آینده برگزار خواهد شد.

این در حالی است که گفته می گردد اتحادیه جهانی کشتی از ایران خواسته هر چه سریع ترین تکلیف ریاست فدراسیون را تعیین کند و حتی شنیده می گردد که در این راستا بعد از جلسه نعمتی با لالوویچ، نامه ای از سوی رئیس اتحادیه جهانی به ایران آمده که ظرف مدت یک ماه باید انتخابات برگزار گردد.

با توجه به اینکه یک هفته از جلسه نعمتی با لالوویچ می گذرد، صحبت صالحی امیری مبنی بر برگزاری انتخابات کشتی در سه هفته آینده نیز می تواند موید این نکته باشد که اتحادیه جهانی خواهان تشکیل مجمع انتخاباتی در مدت یک ماه است.

این در حالی است که همچنان همه در انتظار اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ضرب الاجل اتحادیه جهانی به ایران برای برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرب الاجل اتحادیه جهانی به ایران برای برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید