ماجرای ادامه دار فرهاد مجیدی و استقلال

ماجرای حضور یا عدم حضور فرهاد مجیدی در استقلال طبق روال گذشته همچنان ادامه دارد.

ماجرای ادامه دار فرهاد مجیدی و استقلال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در روزهای گذشته صحبت های زیادی درباره اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال مطرح گردیده است. در ابتدا، برخی از مسئولان استقلال تصور می کردند که به میان آمدن نام مجیدی، تنها بازی رسانه ای است، اما اظهارات کاپیتان پیشین استقلال چیز دیگری نشان می دهد. مجیدی در صفحه شخصی اش گفته که بارها از سوی وزارت ورزش و جوانان برای حضور در هیئت مدیره یا بخش های دیگر مدیریتی با او صحبت گردیده، اما حرفی درباره حضورش در کادر فنی زده نگردیده است. مجیدی موضوع اضافه شدن به کادر فنی را تکذیب کرد تا حرف و حدیثی درباره او ایجاد نگردد.

مجیدی همچنین گفته که یک نفر در بین استقلالی ها در زمین در سرعت کم می آورد، اما بیرون از زمین با سرعت بالایی دسیسه به خرج داده و باعث جدایی دو بازیکن و همچنین جذب یک بازیکن مصدوم گردیده است. اکنون این سؤال پیش می آید که منظور مجیدی از این فرد چه کسی است؟ اگر مجیدی خودش نمی خواهد به کادر فنی استقلال اضافه گردد، چرا باید یک نفر اقدام به چنین کاری نموده و فضایی ایجاد کند که گویا شفر نمی خواهد مجیدی دستیار او گردد؟ مجیدی از این موضوع ناراحت است که برخی ها خواسته اند به شفر بگویند آمدن مجیدی یعنی جانشینی او در صورت عدم کسب نتیجه گیری.

وقتی به صحبت های مجیدی دقت می کنیم، تنها به بازیکنانی باتجربه در استقلال می رسیم، بازیکنانی که خودشان با مجیدی همبازی بوده اند. مجیدی البته اشاره نموده که برخی با نام او بازی می نمایند تا به اهداف شان در استقلال برسند. کسانی که به قول مجیدی دنبال شیطنت و اهداف شخصی شان هستند تا هم استقلال ضربه بخورد و هم خودش.

باید دید در نهایت ماجرای ادامه دار مجیدی و استقلالی ها به کجا کشیده خواهد شد و چه کسانی دنبال حضور او هستند و چه کسانی هم نمی خواهند شماره 7 پیشین آبی ها به این تیم بازگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماجرای ادامه دار فرهاد مجیدی و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ادامه دار فرهاد مجیدی و استقلال"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید