اخبار صنعت

امکان افزایش 10 برابری سطح زیر کشت زعفران در رفسنجان وجود دارد

به گزارش خبرنگاران، حسین رضایی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در راستای افزایش سطح زیر کشت محصولات جایگزین و کم آب کشت زعفران در رفسنجان توسعه خوبی داشته است.

22 فروردین 1398

ایلی استان: آنهایی که نمی خواهند کار نمایند جایی در فولاد نخواهند داشت، امشب هم از داوری متضرر شدیم

ایلی استان، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد، این تیم در دیدار مقابل ماشین سازی از اشتباهات داوری متضرر گردیده است.

10 بهمن 1397

کارگزاری رسمی صندوق ضمانت صادرات کشور در هرمزگان فعال می گردد

به گزارش خبرنگاران، ایرج حیدری در نهمین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان با اشاره به اهمیت صادرات غیرنفتی، توضیح داد: موضوع صادرات غیر نفتی با توجه به اهمیت و نقش آن در توسعه کشور یکی از مباحث مهم در سال های اخیر بوده است که رونق این بخش...

6 بهمن 1397

تخلف برخی نانوایی های سنتی، استفاده از بلانکیت در نان

به گزارش خبرنگاران، بهرام دارایی، اظهار کرد: 70 هزار نانوایی در سراسر کشور فعال هستند که به صورت سنتی نان فراوری می نمایند و این مورد در برخی از آنها مشاهده و گزارش گردیده است.

30 دی 1397

پیش بینی وقوع گرد و غبار محلی در برخی مناطق خوزستان

محمد سبزه زاری در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: طی 24 ساعته گذشته رادار کشاورزی اهواز با دمای هوای 48.4 درجه سانتیگراد و ایذه با دمای هوای 22.8 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان بودند.

18 دی 1397

توقف روابط تجاری شرکت آلمانی اس ام اس گروپ با ایران

به گزارش خبرنگاران، سفارت آمریکا در آلمان در حساب کاربری خود در توئیتر بیان کرد که شرکت اس ام اس گروپ (SMS Group) آلمان روابط تجاری خود با تهران را متوقف می کند.

13 دی 1397

درباره لغو بازی با استقلال نظری ندارم، همه چیز از صفر آغاز گردیده است

علیرضا مرزبان در مصاحبه با خبرنگاران، درباره شرایط تیم نفت مسجد سلیمان و امیدواری اش به جدایی این تیم از انتهای جدول گفت: وقتی به نفت آمدم از کیفیت خوب بازیکنان این تیم تعجب کردم؛ هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی. باشگاه تمام تلاشش را می نماید تا رو به...

17 آذر 1397

طلای سرخ لرستان حامی ندارد

اقلیم در حال تغییر بوده و پیش بینی های مختلف نیز حاکی از تسریع روند دگرگونی اقلیم در آینده است. در­صورتی که کشاورزان و ساکنان مناطق روستایی از توانایی و ظرفیت مناسب برای رویارویی با ریسک ناشی از تغییر اقلیم برخوردار نباشند، خسارات جبران ناپذیری بر پیکره...

2 آذر 1397

افزایش 10 هزار تومانی نوبرانه بادام زمینی

مدیر جهاد کشاورزی آستانه اشرفیه گفت: بادام نوبرانه آستانه به بازارهای این شهرستان آمده و سال جاری به قیمت هر کیلو 35 هزار تومان در معرض فروش قرار گرفته است.

12 مهر 1397

ژاپنی ها روی داشبوردهای دیجیتال سرمایه گذاری گرده اند

تلویزیون‌های کاملا دیجیتالی جایگزین نمایشگرهای وضعیت خودرو در وسایل نقلیه می‌شوند و این باعث می‌شوند که شرکت پیشرو صنعت ژاپن در مورد افزایش فروش به خودروسازان جهانی خوش بین باشد . در حالی که اغلب مدل‌های جدید معمولا یک پنل اطلاعات مرکزی برای نقشه‌ها...

16 تیر 1397